ТОВ «ГЛОБАЛ ПРОМПОСТАЧ»  виконує експертизу проектів за класами наслідків (відповідальності), які належать до об’єктів з незначними (СС1), середніми (СС2) і значними (СС3) наслідками, споруджуються, у тому числі із залученням бюджетних коштів, коштів державних і комунальних підприємств, установ та організацій, а також кредитів, наданих під державні гарантії, та реалізуються по всій території України.


Етапи нашої співпраці

Експертиза проектної документації
  • Замовник звертається до нашої організації листом або заповнює лист замовлення та анкету, які можна завантажити на нашому сайті.
  • Замовник передає до офісу компанії комплект документів, оформлений відповідно до чинного законодавства, а також копії правоустановчих документів фізичної (юридичної) особи. Документи подаються в електронному, а також паперовому вигляді. Перелік документів залежить від класу наслідків будівництва. З даним переліком маєте змогу ознайомитись нижче. Повний пакет документів передається для проведення експертизи.
  • Наступним етапом являється укладення договору, в якому зазначається вартість проведення експертизи, а також терміни виконання.
  • Проведення експертного дослідження проекту. Експерти перевіряють проектну документацію на відповідність законодавству у сфері будівництва, державним будівельним нормам, стандартам і правилам, вихідним даним на проектування, перевіряють правильність визначення класу наслідків
    і проведенні розрахунків по проекту.
  • Недоліки. Якщо експерти в процесі дослідження проекту виявляють недоліки або помилки в проектній документації – Замовнику надаються письмові зауваження (рекомендації) та повертають проектну документацію на доопрацювання. Також можливо оформити з нами додатковий договір та наш проектний відділ самостійно усуне всі недоліки проектної документації за додаткову плату. Після виправлень, наші експерти повторно досліджують документи.
  • Кінцевим етапом є видача позитивного експертного звіту.

 

Документи відповідності

 


Анкета замовника

Анкета

Заповнити анкету замовника (інформація та відомості для укладання договору на проведення експертизи проекту будівництва)


Якщо у Вас виникли питання, залиште свої дані та ми зв’яжемося з вами

Контакти Експертизи